Finsko ženy 0-3 Německo ženy: Vítězky skupiny B skončily se 100% skóre po celkovém vítězství |  fotbalové zprávy

Finsko ženy 0-3 Německo ženy: Vítězky skupiny B skončily se 100% skóre po celkovém vítězství | fotbalové zprávy

Alexandra Popeová byla opět ve výsledkové listině, když Německo završilo svůj rekord na 100 procent v zápasech skupiny Euro 2022 vítězstvím 3:0 nad Finskem na stadionu MK.

Osminásobný šampion, který se již kvalifikoval do čtvrtfinále jako vítěz skupiny B poté, co porazil Dánsko 4:0 a Španělsko 2:0, udělal sérii neúspěšných pokusů na branku, než se ve 40. minutě dostal do vedení přes Sofii. Kleinhern. hlava.

Kapitán Německa Bob poté pokračoval ve své první gólové sérii na mistrovství Evropy – poslední dva ročníky vynechal kvůli zranění – zdvojnásobením náskoku hlavičkou ve 48. minutě, což pro 31letou hráčku znamená tři góly ve třech zápasech. .

Střídající Nicole Anomeová přidala po hodině třetí branku Martině Vos-Tecklenburgové trefou.

Zatímco Německo je ve čtvrtečním čtvrtfinálovém zápase proti Rakousku v Brentfordu na řadě, Finka Anna Seniol před tímto zápasem potvrdila svůj odchod z turnaje bez bodu, když předtím prohrála se Španělskem 4:1. A 1:0 pro Dánsko.

První pokus soutěže o branku přišel v první minutě, kdy Bob hlavičkoval – což udávalo tón mnohému z toho, co následovalo v prvním poločase, kdy se Německo chopilo míče a skórovalo jeden pokus za druhým bez průlomu.

Sarah Dabritz vyslala jednu střelu a další ji zachránily Katrina Talaslahti, Kleinhern a Julia Gwen a Bob oba trefili míč z bližší tyče, kde narazila na centr z vnější strany boty.

obrázek:
Alexandra Popeová vstřelila svůj třetí gól ve stejném počtu zápasů na Euru 2022 druhým gólem Německa při výhře 3:0 nad Finskem.

Poté, co Talaslahti zvládl úder Svenja Huth a výbuch Mariny Heggringové z dálky od Poppa, vypadalo to, že Finsko je připraveno dosáhnout zlomu na úrovni.

Tlak Německa se ale nakonec vyplatil, Gwen udělala řez zprava a Kleinhern, neoznačený, se otočil z bezprostřední blízkosti.

READ  Co víte o obhajobě ženského hokejového titulu mistryně světa v Kanadě?

A pouhé tři minuty po konci prvního poločasu se dočkali dalšího centru, když centrovala Kathryn Julia Hendrich, která se účastnila prvního poločasu a Bob hlavičkoval do sítě.

Ve skupině to byl hattrick pro hráče Wolfsburgu, který na tomto turnaji září nejen poté, co ho z Eura 2013 a 2017 vyřadilo zranění, ale nedávno se vrátil do akce poté, co vynechal téměř roční nepřítomnost s problémem s kolenem.

Anyumi, další hráč zapojený do přestávky, pak v 63. minutě překonal Talaslahtiho a zvýšil na 3:0.

Německo se přiblížilo výhře čtvrtým gólem čtyři minuty před koncem normální hrací doby, když další náhradník Laura Freigang viděl její střelu za Talaslahti.

Co bude dál?

Německo se ve čtvrtek na Brentford Community Stadium utká ve čtvrtfinále mistrovství Evropy 2022 s Rakouskem. Výkop je ve 20 hodin.

Sledujte Euro 2022 na Sky Sports

Sledujte nejnovější zprávy o Euro 2022 na Sky Sports a Sky Sports News letos v létě.

O zpravodajství se postará moderátorka Sky Sports WSL Caroline Parker spolu s Jessicou Creighton a Kylem Walkerem. Mezitím Karen Carney, Sue Smith, Courtney Sweetman-Kirk a Laura Bassett budou poskytovat analýzy v průběhu turnaje.

Doplní je zkušená brankářka Karen Bardsley a obránce Manchesteru City Esme Morgan.

Vědci a vysílatelé budou operovat z mobilního prezentačního autobusu Sky Sports Women’s Euro 2022, který bude sledovat tým Sky Sports News po celé zemi na různé stadiony, kde se konají zápasy.

Primární fotbalový podcast Sky Sports bude navíc od 21. června přejmenován na ženský Euro Podcast Sky Sports. Pořádají Charlotte Marsh a Anton Toloy a bude obsahovat exkluzivní novinky, rozhovory s hráči a také obsáhlý program kolem turnaje.

Euro 2022: Skupiny…

Skupina A: Anglie, Rakousko, Norsko a Severní Irsko

READ  Srbsko prohrálo v Davis Cupu s Čechy 3:0, zatímco Finsko v šoku porazilo USA

Skupina B: Německo, Dánsko, Španělsko, Finsko

Skupina C: Holandsko, Švédsko, Portugalsko a Švýcarsko

Skupina D: Francie, Itálie, Belgie, Island