Indie prohrává s USA v turnaji U-23 Women’s Soccer Tournament: The Tribune India

Nové Dillí: Indický ženský fotbalový tým utrpěl porážku 4:1 se Spojenými státy americkými ve svém posledním zápase na turnaji tří zemí U-23 ve švédském Helsingborgu. Mezitím indický národní fotbalový tým žen do 17 let prohrál 1:3 s Chile ve svém druhém zápase na turnaji čtyř zemí v italské Aquileii.

Bethesda (USA)

Aditi se schází k úspěchu v Women’s PGA Championship

Indická golfistka Aditi Ashok zahrála dva voleje v posledních třech jamkách a dostala se do cutu na turnaji Women’s PGA Championship zde. Aditi trefila 1 pod 71 a nerozhodně 54 po druhém kole při stavu 3 nad. V Ji Chun zastřelili 3 pod 69 a zvýšili svůj náskok na šest zásahů v Majoru. Mezitím v Cromwellu v USA Anirban Lahiri propásl příležitost zúčastnit se Travellers Championship. Byla to třetí prohra v řadě, kterou Lahiri promarnil. V Praze porazila Indka Diksha Dagarová double bogey a kvalifikovala se na Czech Women’s Open.

Nairobi

Jill odstupuje z Kenya Rally safari kvůli problémům s motorem

Gaurav Gill byl nucen odstoupit ze safari Kenya Rally kvůli problémům s motorem. Jezdec podporovaný JK Tire, který je zpět na světové scéně po tříleté přestávce, byl silným kandidátem na umístění na stupních vítězů ve WRC2. Jeho vůz se však zastavil poté, co jemný písek, na závodních okruzích známý jako „ryba-ryba“, poškodil motor.

Chennai

Čína se šachové olympiády nezúčastní

Čína se nezúčastní 44. šachové olympiády, která se bude konat od 28. července v Mamallapuramu. Na okraj turnaje kandidátů Ding Liren, světová dvojka a nejlepší čínský hráč, odpověděl na otázku, že tým se utkání zúčastní. Olympiáda.

Chennai

Nitin je na Chennai Open stále na špici

Mezinárodní mistr Indie Nitin Sentelville remizoval v devátém kole s krajanem a týmovým kolegou IM Ravichandranem Siddharthem a zůstal v čele průběžného pořadí s osmi body na 13. mezinárodním otevřeném šachovém šampionátu v Chennai. Nerozhodný výsledek snížil Nitinův náskok na půl bodu.

READ  Jaberova ambice směřuje k dosažení první a první slávy

Londýn

Kvitová porazila Ostapenkovou a vyhrála Eastbourne

Dvojnásobná wimbledonská šampionka Petra Kvitová se na letošní turnaj připravila stylově jako bývalá vítězka French Open Jelena Ostapenková 6-3 6-2, aby vyhrála WTA 500 Eastbourne. Tento titul byl pro 32letého Čecha 29. a první za více než rok.

Leeds

Anglie udeřila pozdě, aby převzala kontrolu nad Headingley Testem

Anglická nadhazovačka zasáhla třikrát rychle za sebou pozdě v den 3, aby převzala kontrolu nad závěrečným testem proti Novému Zélandu v Headingley a zůstala na dráze, aby sérii zvládla 3:0. Turisté byli na 168/5 a vedli Anglii se 137 běhy.

Budapešť

Armstrong vyhrál zlato na 50 m znak

Američan Hunter Armstrong vyhrál zlato na 50 m znak na mistrovství světa poté, co diskvalifikoval krajana Justina Reese, přestože se nejprve dotkl zdi, aby ho nakonec úplně ponořil. Kanaďanka 15letá Summer McIntoshová vyhrála polohový závod na 400 metrů. agentur