Náhled: Černá Hora vs.  Česká republika – předpověď, týmové novinky, sestavy

Náhled: Černá Hora vs. Česká republika – předpověď, týmové novinky, sestavy

Sports Mole recenzuje úterní přátelský zápas mezi Černou Horou a Českou republikou, včetně předpovědí, týmových novinek a možných sestav.

Česká republika Budou se snažit pokračovat ve své působivé sérii výsledků, až pojedou na městský stadion v Podgorici, aby se utkali černou horu V úterý v přátelském utkání.

Jaroslav ŠilhavýTým Německa si užil sezónu bez porážky v probíhajících kvalifikacích na Euro 2024 a je na prvním místě, aby si zajistil místo v Německu.

Náhled zápasu

© Reuters

Po slibném začátku kvalifikace o Euro 2024 ohrozily neuspokojivé výkony v posledních dvou zápasech sny Černé Hory o debutu na kontinentálním turnaji.

Miodrag RadulovićMuži Srbska ukončili sérii čtyř po sobě jdoucích zápasů bez výhry ve svém úvodním zápase skupiny G loni v březnu, kdy porazili Bulharsko 1:0 díky trefě Nikoly Krstoviče v 77. minutě.

Černá Hora se však vrátila na zem o tři dny později, když útočník Juventusu Dušan Vlahovič ve druhém poločase dvakrát skóroval a zajistil Srbsku výhru 2:0 v Podgorici.

Valiant Falcons se v sobotu vrátili do akce v kvalifikaci mistrovství Evropy, když remizovali 0:0 s Maďarskem – výsledek, který znamená, že nevyhráli v pěti po sobě jdoucích domácích zápasech.

Černá Hora se čtyřmi body z devíti možných aktuálně zaujímá druhé místo ve skupině G, dva body za lídrem skupiny Srbskem a bodově se vyrovná druhému Maďarsku, které má jeden zápas ve hře.

Tým si nyní dává pauzu v přípravě na kvalifikaci mistrovství Evropy, kde se utká s týmem České republiky, který od listopadu 2011 vyhrál poslední čtyři zápasy, vstřelil devět branek a čtyřikrát udržel čisté konto.

Český hráč Alex Král slaví s Janem Kuchtou po zápase 23. března 2023© Reuters

Silhavi se v sobotu vrátil do své kvalifikační kampaně na mistrovství Evropy výhrou 3:0 nad Faerskými ostrovy v Torsvollur.

READ  Srbsko prohrálo v Davis Cupu s Čechy 3:0, zatímco Finsko v šoku porazilo USA

Ladislav Krejčí A Václav Černý V prvním poločase dvakrát skóroval a dostal hosty do vedení, než Černý v 75. minutě vstřelil svůj druhý gól v utkání a završil skvělý individuální výkon.

Předtím Česká republika dosáhla pohodlné výhry 3:1 nad Polskem v úvodním zápase kvalifikace 24. března, tři dny před bezbrankovou remízou s Moldavskem na stadionu Zimbru.

Lokomotiv se sedmi body ze tří zápasů vede skupinu E se čtyřmi body před druhou Albánií, která má jeden zápas v ruce.

Česká republika se nyní bude snažit, aby poprvé od listopadu 2021 vyhrála po sobě, poté, co sobotní výsledek ukončil sérii sedmi po sobě jdoucích venkovních zápasů bez vítězství.

Přátelský zápas Černé Hory:

Formace Černé Hory (všechny soutěže):

Přátelská formace České republiky:

Formát ČR (všechny soutěže):

Novinky týmu

Trenér Černé Hory Miodrag Radulovic reaguje 27. března 2023© Reuters

Přestože nedokázal skórovat v každém ze svých posledních devíti zápasů za Černou Horu, kapitán Štefan Jovetic V úterý by měl vést ofenzívu Falcons za Braves.

Útočník Herthy Berlín, který je s 31 góly aktuálně nejlepším střelcem země, by měl vytvořit duo útoku s 23letým Kristovicem.

Odehrál 67 mezinárodních zápasů. Štefan Savic Je třetí na seznamu hráčů s největším počtem startů za Černou Horu – jeden bod za Joveticem – a měl by s ním spolupracovat. Igor Vujačič A Zarko Tomaševič Vzadu tři.

Po dominantním výkonu proti Faerským ostrovům by Šilhavý mohl v úterý jmenovat podobný tým, s David Jurský, Craigie, Tomáš Holz A Vladimír Koval Znovu vytvořte zadní čtyři.

Muž z West Hamu United Tomáš Součekkterý od svého debutu v listopadu 2016 vyhrál 58 zápasů, by měl nosit pásku a tvořit s 25letým hráčem základní pilíř střední zálohy. Alex Krall.

Černý v sobotu předvedl poutavou show a svou roli by si měl udržet i v poslední třetině Mojmír Chitilvyzve , který ve čtyřech mezistátních zápasech vstřelil tři branky Jan Kuchta Pro roli hrotového útočníka.

READ  Euro 2020: Dánsko se setkává s Českou republikou o místo v posledních čtyřech

Možná sestava Černé Hory:
Mijatović; Vujačič, Savic, Tomaševič; Vesovic, Janković, Skekic, Loncar, Vucevic; Jovetic, Krestović

Základní sestava české reprezentace:
Pavlenka; Jurský, Craigie, Holz, Koval; Král, Souček; Gorica, Hložek, Černý; Chitil

SM texty zelené pozadí

Říkáme: Černá Hora 1-2 Češi

Zatímco Černá Hora míří do úterý a hledá výsledek na zvýšení morálky, čelí živému týmu České republiky, který v posledních šesti přátelských zápasech prohrál jen jednou. Podporujeme Silhaviho muže, aby pokračovali tam, kde v sobotu skončili, a vystoupili na vrcholu na Městském stadionu v Podgorici.

Chcete-li analyzovat data o nejpravděpodobnějších skóre, skóre a dalších pro tento zápas, klikněte prosím sem.

Nejdůležitější tip

Naši odborní partneři v Sporita.com V tomto utkání očekávají více než 1,5 gólu. klikněte zde Chcete-li zjistit, co dalšího od této hry očekávat, a získat více osvědčených fotbalových tipů.Více než 1,5: data

ID:516584:1false2false3false:QQ:: Z db desktop :LenBod:collect12572: