NM State vítá UT Rio Grande Valley, aby zahájil WAC Play

první podání

• Poté, co hráli na silnici v devíti z prvních 11 zápasů sezóny, jsou Aggies konečně zpět v Las Cruces na prodloužený domov, aby mohli začít týmovou hru.

• Aggies zahájí soutěž WAC tím, že ve čtvrtek budou hostit UT Rio Grande Valley a poté přivítají v příštích devíti dnech California State Baptiste, Southern Utah a Utah Tech.

• Čtvrteční zápas bude počtvrté v historii Aggies, kdy zahájí WAC zápasem proti Vaqueros, protože NM State také zahájil konferenční sezónu proti UTRGV v letech 2013, 2015 a 2017. V těchto zápasech jsou Aggies 2-1.

• Přestože minulý víkend vyšli z Troy Challenge pouze s jedním vítězstvím, Aggies skončili ve vysokém výkonu, když ve finále porazili Milwaukee 3-1 (25-23, 25-17, 20-25, 25-20). zápas v Los Angeles.

Víkendové poznámky

• Zápas o minulém víkendu skončil působivým výkonem v obraně proti Panthers, když Aggies dosáhl nejvyšších bodů sezóny v boxech (79) a blocích (13).

• V sezóně, kdy Aggies hodně spoléhali na ofenzivu juniorského pálkaře v zahraničí Katie BertzelSobotní vítězství bylo nejvyrovnanějším útokem, který NM State zaznamenal za celou sezónu, protože čtyři Aggies zaznamenali dvouciferné sestřely. Berzel se ujal vedení o 15 minut Marie Sharpová Skončilo 13 a Leah Mosher A Molly Johnsonová Každý skončil s 10 kusy.

Mosherův výkon 10 zabití spolu s hraním po zbytek třídenního turnaje jí vynesl místo v Trojan Challenge All-Tournament Team – což znamená její druhý výběr v sezóně bez konference (Davidson Classic).

• O víkendu zaznamenal Mosher celkem 21 sestřelů s průměrem 2,10 sestřelů na skupinu, přičemž zvládl úžasnou míru zásahů 0,514 při 35 překlopení. Mosher také zakončil víkend se sedmi celkovými bloky a získal 2,45 bodu na set.

• V současné době jsou čtyři různé skupiny zařazeny mezi prvních pět WAC ve čtyřech hlavních statistických kategoriích. Leah Mosher Je na druhém místě ve WAC v blocích na skupinu s 1,11 chvíle Riley Faye Je druhý v lize v esech za 0,58. Darian Markham Průměr 4,45 jamů na skupinu je dobrý pro třetího nejlepšího a Birtcil skóre 3,42 zabití na skupinu je také třetí ve WAC.

READ  Statečný CF 63: Ismael Nordev vs. Marcin Bandel. Historie, bojové časy, jak se dívat na DAZN

• Kromě toho se Fi umístilo na 26. místě mezi všemi servery divize I s průměrnými esy na skupinu a 28 v celkovém počtu es (22).

• Jako tým v současnosti Aggies drží soupeře s kombinovaným poměrem zásahů 0,178 – dobrá známka za třetí místo v konferenci.

• Vítězství Fi Seven-Ace proti North Carolina A&T z 2. září z ní udělalo pátou nejvyšší tlačenici ve hře na čtyři sety v této sezóně mezi všemi DI programy a také vyrovnala nejvíce ve hře o čtyřech setech v historii programu.

• V roce 2022 Aggies posílili svou obrannou hru na síti ve srovnání s touto dobou v minulé sezóně. Během 11 nekonferenčních zápasů v této sezóně dosáhli Aggies v průměru 2,29 bloků na set – o více než půl bloku lepší než loňská známka 1,78 bloků na set během předsezónní soupisky 12 zápasů před WAC.

Držte krok s Aggies

Fanoušci, kteří si chtějí naladit víkendové zápasy, tak budou moci učinit zdarma prostřednictvím WAC International na adrese WACInternational.tv. divadelní hlasatel mladý Adam Aggies bude v pohotovosti ve čtvrtek. Fanoušci si také mohou naladit 91,5 FM KRUX a poslouchat Youngovo volání v rádiu. Rozhlasové vysílání bude dostupné také online na tomto odkazu: https://kruxstream.nmsu.edu/KRUX.

Živé statistiky budou také k dispozici fanouškům tento víkend prostřednictvím StatBroadcast na tomto odkazu: https://www.statbroadcast.com/events/statbroadcast.php?gid=nmst.

Průzkum UT Rio Grande Valley

• Vaqueros vstoupil do čtvrtečního zápasu ve třech prohraných zápasech poté, co začal sezónu 11-1. Vede je zkušený trenér Todd Lowery, kterému je 20 let a hraje v programu osmou sezónu.

• UTRGV přivádí zpět tři hlavní přispěvatele z minulé sezóny – Luanna Emiliano, Sarah Cruz a Luisa Silva Dos Santos. Cruz, vnější stoper z České republiky, vede Vackeros na útočné straně sítě, protože má průměrný nejlepší počet zabití WAC 4,46krát na set. Cruz také vede národ v celkovém počtu zabití (250) a celkového počtu bodů (288,0) v sezóně.

READ  Archery GB a UK Sport rozšiřují v Africe střelbu ze zpětné kuše

• Mezitím Emiliano také hraje velkou roli v úspěchu Vaqueros, protože v současné době vede WAC v každé skupině na 10.70, což je také dobré pro 14. nejlepší DI settery.

• Aggies měli nejlepší Vaqueros v historii série, přičemž NM State drží historický rekord 20-3 proti UT Rio Grande Valley. Aggies v současné době jedou čtyřzápasovou vítěznou sérii v sérii s jejich poslední prohrou s Vaqueros v říjnu 2018. Během tohoto úseku Aggies ještě neklesli ani o set na Vaqueros – překonali UTRGV 303-230 ve 12 setech. .

další

Po čtvrtečním večerním zápase proti Vaqueros budou Aggies pokračovat ve hře WAC s domácím tiltem proti California Baptist v sobotu 24. září. Začátek zápasu proti Lancers je naplánován na 13:00.

Fanoušci si mohou vstupenky na sobotní utkání zakoupit přes Ticketmaster na tomto odkazu.