Obecné | 29. 12. 2023 13:52:48

Tým USA na Mistrovství světa juniorů IIHF 2024 | 29. prosince 2023

Team USA 4, Czechia 3 Shootout | Pool Play
Boxscore

Göteborg, Švédsko —- Z toho padl gól v rozstřelu Isaac Howard Tým USA zvítězil 4:3 nad Českou republikou na pátečním mistrovství světa juniorů IIHF 2024 ve švédském Göteborgu.

Tým USA, složený z 22 hráčů, kteří hráli v USHL, se brzy ujal vedení 1:0, ale musel dvakrát bojovat, aby zápas poslal do prodloužení.

Isaac Howard (USA Hockey NDTB 2020-22) V čase 1:12 úvodní třetiny skóroval a dostal tým USA do vedení 1:0, ale Jakub Stankl Skóroval v čase 15:40 a na konci prvních 20 minut hry byl stav 1:1.

Oba týmy si vyměnily góly z druhé třetiny Jakub Stanzel A Robin Sabocheck Gól pro Česko a Will Smith (USA Hockey NTDP 2021-23) a Ryan Chesley (USA Hockey 2020-22) Odpověď týmu USA.

Bezbodová třetí třetina poslala zápas do prodloužení, což znamenalo první přesilovou hru na letošním turnaji.

Oba týmy nedokázaly skórovat v prodloužení, což vedlo k sedmikolovému rozstřelu.

Howard a kol Cape Perrault (USA Hockey NTDP 2021-23) poškození týmu USA, zatímco ,Jiří Kulich Česko bylo jediným členem týmu, který skóroval, a tím USA vyhrál.

Michael Hrabal (Omaha 2022-23) Made 30 saves for Czechia.

Jacob Fowler (Youngstown 2021-23), zahájil svůj druhý start v řadě a zastavil 20 ran, když tým USA zlepšil svůj rekord na turnaji na 2-0-1-0.

Tým USA zakončí hru v bazénu nedělním vhazováním v 6:00 EST proti Slovensku.

Určitě se na to podívejte Stránka USA Hockey WJC Pro více informací.