Owen Power byl elektrikářem Kanady se svým hattrickem proti Čechovovi

Moc lidem.

Obránce Owen Power napnul své útočné svaly, aby se ve 12 minutách druhé třetiny boxerského dne ujal vedení 3:1 v boxu poté, co kanadský trenér Dave Cameron vstřelil dva čečenské góly za méně než minutu.

Tři góly. Máme tu prvního kanadského obránce, který vyhrál hattrick na mistrovství světa juniorů, a před ním člena Síně slávy Scotta Niedermeyera a Alexe Beatranjalla.

Moc lidem.

Cameron byl první volbou na draftu NHL, jako Chris Franker nebo současný Victor Headman, po 23 sekundách chatování se svými hráči.

Pak 19 let vysoký 198 kilogramů a vážící 214 liber, který se rozhodl vrátit se na University of Michigan na druhou sezónu místo toho, aby si zaběhal v NHL v Buffalu, přidal k dvojce další dva. výhoda. Druhý.

Obránce Olan Jellweger přidal třetí a na PP kanadské vítězství 6:3 před asi 5000 fanoušky.

Takže v D je pět gólů.

Power pět na tři proklouzl dvakrát a skóroval proti brankáři Čechova Jacquesu Malekovi, čímž ukázal svůj nejlepší charakter – svou hokejovou vášeň pro hledání prostoru. V této sezóně v Michiganu vstřelil tři góly ve 20 zápasech s 20 asistencemi, ale domácí tým, který dal tři z prvních šesti střel na Dylana Curranta, dal na Boxing Day tři góly. Následujících 27 minut.

Češi, kteří na WJC nezískali medaili od roku 2006, hýřili Kanadou, ale Cameron je buď usadil, nebo kroutili hlavou v jointu. Nebo oboje.

Ať tak či onak, jak to udělal Franker nebo jak to dnes dělá Headman pro Tampu, Power, který bezstarostně pracuje na ledě, se dostane blíže k síti než oba. Po první brance z půlky Málek skórovali z dopředné vzdálenosti další.

V první třetině padlo pouze 17 střel, ale Currant měl šest inkasovaných branek ze sedmi střel a jeho Čechovský spoluhráč Jacques byl o něco lepší na tři z 10. Currant, posila Devona Levyho do kanadského týmu pro rok 2021, ale v podstatě roztleskávačka, Sebastian Cosa, první kolo z Detroitu v roce 2021, je kanadskou posilou proti brankáři Edmonton Oil Kings. prosinec Proti Rusům ve 23. minutě inkasoval jen jeden gól, aby vyhrál první zápas s Kozou, a v prvních 12 a půl minutách trpěl špatnou defenzivní činností.

READ  Česká republika spouští Digital Nomad Visa pro IT profesionály

Po centru vstřelil Mason McDowish oslnivý gól typu Patrick Kane, ve kterém Anaheim obešel kruh obličeje přes modrou čáru, než šel k síti, aby proklouzl bruslími Powella Djokoviče, a normálně to bylo na poslední vklad Maleka. tři v řadě.

Centr Michael Cut, který hraje za WHL Everett Silverdips, to zvedl přes Currantovu potápěčskou paži a ukončil brejk dva na jednoho. Zpočátku se zdálo, že to gólman Kamloops zastavil, ale hned při první zastávce to bylo ve videu zamítnuto. Poté vstřelili dva góly během 51 sekund.

Novak, který hraje v Kelowna, překoná ránu Davida Zyrzeka v prvním kole roku 2022. V další směně se obránce Stanislav Swossil prohnal kolem kanadského modrotiska Olana Zelvegera a trefil se do čistého.

Tehdy Cameron pozval svou posádku na chat na FireSite. Měl pozorné publikum. Možná zvýšil hlas o pár decibelů, ale zbývá jen 48 minut a nechcete zajít příliš daleko.

Power, který na loňském jarním mistrovství světa současného trenéra New York Rangers Gerarda Galenda odehrál ve vyřazovacích zápasech více než 20 minut, vstřelil svůj první gól neškodnou střelou, když Málek nedokázal dostat do rukou pevnou hůl. skrumáž. V Řecku.

Pak to těsně před koncem první třetiny protlačil přes výběr dresu Malek další obránce Donovan Cebranco.

Byl to: 16letý Connor Bedart, který občas nahradil Xaviera Borgolta nějakou prací s Colem Perfettim v první šestce… Při pokusu o vítězství ve středu zálohy se Jiřík dostal na sedm minut do středu hřiště. Ve prospěch jeho nohy by mu pomohl led.