Pět nejlepších australských párů v České republice, Kanadě – PGA of Australia

McKinney je po úvodním kole Cascade Golf Challenge na Challenge Tour v Evropě jen jeden úder od vedení a je dělený na čtvrtém místě po sudém paru 71 ve druhém dni.

Byl to působivý comeback Západního Australana, který se loni v listopadu stal profesionálem na Fortinet Australian PGA Championship.

Dvojité bogey na pátém paru 4 bylo brzkým kamenem úrazu, ale své rány znovu vyrovnal na turnu a zahrál birdie na šesti a devíti za par.

Bogey za sebou na 11 a 12 ho znovu poslaly zpět do leaderboardu, ale prokázal působivou schopnost čelit shozeným ranám vzájemnými birdie na 15 a 16.

Po působivém debutu na Challenge Tour před týdnem se do cutu dostal i Ryan Ruffels (70) a je o 1 přes 36 jamek.

Stejně jako McKinney je Jason Hong ze Sydney dělený na čtvrtém místě po dvou kolech turnaje Royal Beach Victoria Open v Britské Kolumbii.

Při svém prvním startu na PGA Tour v Kanadě po vítězství v dubnovém kvalifikačním turnaji zahrál Hong ve 2. kole v Uplands Golf Club 6 pod 64, tři zpět.

Hong z Litcombe na západním předměstí Sydney hrál univerzitní golf pro Purdue a Lipscomb University v Nashvillu, než se dostal mezi profesionály, když získal plnou kartu PGA Tour Canada.

Když vyhrál čtvrté kvalifikační kolo ve Wigwamu v Arizoně o tři rány, Hong prozradil, že zvažuje skončit.

„Všechno bude nové. Je šílené si myslet, že se stanu profesionálním golfistou,“ řekl v dubnu.

„Párkrát jsem byl blízko k tomu, abych hru vzdal. Abych zjistil, že mám letos v létě práci, jsem z toho opravdu nadšený.

Hong byl jedním ze tří Australanů, kteří hráli v Kanadě, ale Jack Trent (73-68) a Corey Crawford (70-72) nedokázali vyhrát.

READ  Vývoj Stalker 2 se prý přesouvá do Česka

Anthony Quayle stále čeká na své první vítězství na Japan Golf Tour a do třetího kola Hana Bank Invitational nastoupí s děleným 13. místem.

Quayle, první turnaj, který společně schválily Japan Golf Tour a Korean PGA, tvrdě bojoval o to, aby na prvních 10 jamkách smíchal tři birdie s několika bogey, než se vrátil domů se čtyřmi birdie. Odvést.

„Byl jsem schopen skočit zpět s několika ptáky a resetovat se a vybudovat si trochu sebevědomí a byl jsem s tím opravdu šťastný,“ řekl Quayle.

„Myslím, že většina z toho fungovala. Putování je velmi dobré a železa jsou zpět v dobrém stavu.

„Off the tee je docela blízko k tomu, aby byl dobrý. Myslím, že když se mi z odpaliště podaří trochu lépe klepat, dokážu vystřelit opravdu nízká čísla a dostat se do dobré pozice.

Dvojnásobný vítěz na KPGA byl o dvě rány zpět s výsledkem 5 pod par, protože Wan Joon Lee, Junseok Lee a Brendan Jones všichni cut nedosáhli.

Debutující vicemistr Timi Papatos (69-64) je dělený na 36. místě na Wichita Open na Korn Ferry Tour, stejně jako jeho kolega z Aussie Grant Booth, který měl na svém pětijamkovém hřišti tři birdie a eagle. Kolo o 4:66.

Booth zaujal své místo v pondělním kvalifikačním kole s koly 67-68, stejně jako Louis Tobelaar.