Shrnutí a nejdůležitější události Řecka 94-88 Česká republika na EuroBasket 2022 |  09/11/2022

Shrnutí a nejdůležitější události Řecka 94-88 Česká republika na EuroBasket 2022 | 09/11/2022

Před 17:39 3 hodinami

Díky vám všem.

Děkujeme vám všem, že jste se k nám připojili v tomto intenzivním boji se vzrušujícím koncem, je mi potěšením být s vámi všemi.

Před 17:34 3 hodinami

Další sestřihy ze zápasu Řecko vs Česká republika

Antetokoumpo byl nejlepším hráčem Řecka s 27 body, 10 doskoky a 5 asistencemi, zatímco Čech Wesley zaznamenal 21 bodů, tři doskoky a jednu asistenci.

Vše je regulováno

Hráči před začátkem hry poslouchají poslední pokyny svého trenéra.

1 hodina

Zápas mezi Řeckem a Českou republikou začíná za 1 hodinu, ukázku zápasu i minutu po minutě můžete sledovat zde na VAVEL

Před 15:29 5 hodinami

Jak sledovat Řecko vs Česká republika živě?

před 15:24 5 hodinami

V kolik hodin se hraje EuroBasket mezi Řeckem a Českou republikou?

Jak je na tom Česká republika?

Česká republika dorazila na EuroBasket po pěti porážkách v řadě a od 14. srpna, kdy v rámci přípravy na mistrovství Evropy porazila Chorvatsko, nevěděla, co znamená výhra. Skončil čtvrtý v DBB Supercup, prohrál s Německem v semifinále a Itálií v boji o třetí místo. Prohráli oba zápasy o postup na mistrovství světa a nyní jsou ve skupině šestí s 11 výhrami, dvě za Černou Horou, takže je pro ně těžké se kvalifikovat. Tento EuroBasket zahájili prohrou 99:84 proti Polsku a Srbsko, které odpovědělo výhrou nad Nizozemskem, podlehlo Finsku a nakonec porazilo Izrael a kvalifikovalo se o čtvrté místo ve skupině.

READ  Další pódium pro Maxe Lanzu v ČR
Před 15:04 5 hodinami

Jak je na tom Řecko?

Řecko prohrálo se Srbskem v prodloužení a prohrálo s Belgií v kvalifikaci mistrovství světa. Nyní je řecký tým na druhém místě s 10 body, o jeden méně než Lotyšsko, přičemž tři nejlepší body se kvalifikují do další fáze. K dokončení této kvalifikace zbývají ještě čtyři zápasy. V přípravě na EuroBasket odehrál pět zápasů, čtyři vyhrál a pouze jeden prohrál proti Španělsku. V turnaji vyhrála pět zápasů s Itálií (85-81), Chorvatskem (85-89), Velkou Británií (77-93), Ukrajinou (99-79) a Estonskem (99-79). 69-90).

Před 14:59 5 hodinami

Pozadí

Čtyři střetnutí mezi Řeckem a Českou republikou s bilancí dvou výher. Naposledy se potkali v roce 2021 v kvalifikaci na olympijské hry, které Česko vyhrálo. V roce 2019 se střetli ve skupinové fázi mistrovství světa, které Řekové vyhráli. Utkali se již v prvním kole EuroBasketu v roce 1999, kde zvítězil český tým.

Před 14:54 5 hodinami

Místo: Zápas se bude konat v berlínské Mercedes-Benz Areně s kapacitou 16 000 míst, která byla otevřena v roce 2008.

Před 14:49 5 hodinami

Náhled soutěže

Řecko a Česká republika se střetnou v osmifinále EuroBasketu;
Německo, které včera v osmifinále porazilo Černou Horu, čeká na čtvrtfinálové soupeře, kteří tento zápas vyhrají.

14:44 před 6 hodinami

Vítejte na VAVEL.COM živém přenosu Řecka vs Česká republika na EuroBasket 2022

Jmenuji se Manuel Carmona Hidalgo a budu vaším hostitelem tohoto turnaje. Předzápasové analýzy a zprávy vám přineseme živě na VAVEL.