Siddharth Rawat vyhrává a Ramkumar Ramanathan prohrává. Jeevan-Purav vstupuje do čtvrtfinále na Bengaluru Open 2 ATP Challenger | tenisové novinky

Indický Siddharth Rawat skóroval proti krajanovi Mukundovi Saskumarovi, aby vstoupil do osmifinále, ale to byla opona pro místního favorita Ramkumara Ramanathana v turnaji mužské dvouhry na Bengaluru Open 2 ATP Challenger, který se zde v úterý odehrál.

28letý Rawat porazil Sasikumara 6-4 6-4 a stal se jediným Indem v baráži dvouhry.

Boj udatného sedmého nasazeného Ramkumara však skončil prohrou 6-4, 3-6, 2-6 s Francouzem Mathiasem Borgem.

Mezitím duo Jeevan Nidunchizian a Purav Raja odrazilo výzvu Australanů Thomase Vancotta a Jasona Kublera 6-3 7-5 o postup do čtvrtfinále.

Byl to masivní exodus fantasy hráčů v prvním kole a největší obětí byl obhájce titulu a osmý nasazený Chun Hsien Tseng, který byl vyřazen z turnaje.

Tsing, který vyhrál Bengaluru Open 1, prohrál s řeckým kvalifikantem Marcosem Kalovelonisem 2:6, 2:6 v zápase, který trval pouhých 62 minut.

Ve svých úvodních úterních střetnutích se zaprášilo celkem pět hráčů žebříčku.

Ramkumar, nejlepší hráč Indie, začal s třeskem, když dostal přestávku v úvodním zápase, který udával tón pro zbytek skupiny, kterou nakonec vyhrál 6-4.

Ve druhém setu ho ale opustilo štěstí a v průběhu zápasu ztratil klid, když jeho francouzský soupeř ve druhém poločase prolomil podání a set vyhrál 6:3.

I nadále napínal nervy Ramkumara, jehož nejlepší trefou bylo eso, které přišlo na konci třetí sady Devils, ale nedokázalo zabránit Borgovi v postupu do čtvrtfinále.

Mezi nejlepšími hráči souboje švýcarský čtvrtý nasazený Federico Gayo podlehl Švýcarovi Antoine Pelletovi 6-4, 6-3 a Rus Andrei Kuzněcov vyhrál dlouhou bitvu proti českému pátému nasazenému Vetu Koprivovi 6-1 1-6 6-3, Zatímco česká Borna přežila, JoJo, vítězka minulého týdne, prohrála s nasazeným Dominicem Ballanem a vyhrála 4-6, 6-3, 6-4.

Tento příběh byl publikován z informačního kanálu bez úprav textu.