Spojené státy porazily Česko ve finále Hlinka Gretzky Cupu 6: 4

Když byly v přesilovce, Spojené státy dokázaly jednu z nich položit Lovec Brzustewicz Washington, Mich Pasha Pocharov (Escondido, Kalifornie.) Jeho první střela byla odražena před sítí českého hráče, když český netminder Michael Schnottinger předběhl uvolněné vlákno a zakopal jej, čímž dal USA náskok 1: 0. Česká republika odpověděla gólem pro sebe asi po 10 minutách a v prvním poločase srovnala stav utkání na 1: 1.

Dáma se ujala vedení ve druhé minutě, zatímco přesilová hra skončila za méně než minutu, ale americké speciální týmy se opět prosadily. Pokud jde o muže, odešla z Pocharova do Brustevichu hra tic-tac-toe Mike de Angelo (Itasca, Ill.) Tvůrce časovače zašel tak daleko, že spojil věci na dvě části.

Asi po pěti minutách Pocharov hodil bomby do útočné zóny, hodil ji do zadní části sítě a po čtyřiceti minutách hry našel lano, které mělo spojit Spojené státy.

Tým USA dokázal rychle začít na třetím místě, když za českou sítí Goldender selhal prach a Diegenlo mu dal prázdnou síť, do které se mohl napojit. O minutu později Brusstevich vyrazil střelu od modré čáry Luke Devlin (Memphis, Den.) Buck umístil hůl do pravého úhlu, aby odklonil střed pole, a našel zadní část sítě v Power Play, aby zvedl Spojené státy 5-2.

Přidáním dvou cílů k sexu by Spojené státy získaly náskok jednoho cíle. Do konce hry zbývalo 1:30 a dostal zpětnou vazbu od Knoppu Ryan Abraham (Livonia, Mich.) Hrál trpělivě, překročil českou obranu a dal USA náskok 6: 4, čímž zajistil vítězství a podnikl hvězdnou akci.

Bryant Marx (Wasila, Aljaška) Začal na webu pro Spojené státy a byl úspěšný.

Kompletní herní statistiky získáte kliknutím sem Tady.

READ  Po vzoru české náctileté Marie Šarapovové dosáhla na Miami Open 2022 bezvadného rekordu.

Poznámky: Diangelo Game US Player of the Game … Tým USA a Česká republika v Power Play 2-4 … Spojené státy letos v turnaji skončily páté a turnaj znovu vyhrály.