Sportovní zprávy dnes: co potřebujete vědět

jiný – Náhradník Gareth Anscombe začal pět a osm pozdních konverzí od čáry, když Wales získal své vůbec první vítězství mimo domov v Jižní Africe vítězstvím 13-12 nad často měněnými Springboks na Free State Stadium.

obrázek: vyfotit

Dvě minuty před koncem zápasu centr Josh Adams centroval na jediný herní pokus a nechal Anscombea složitým obratem k vítězství v zápase, ale napálil míč přes střed tyčí a zapsal se do historie na stranu Wayna Bivaca.

Kapitán rezervy Handry Pollard kopal čtyři penalty pro Boks, kteří provedli 14 změn v 15. startu prvního testovacího vítězství a nikdy nenašli přestávku v zápase, protože většinou dominovali oblasti až do posledních 10 minut.

Třetí a rozhodující test této série se uskuteční v Kapském Městě příští sobotu.

– Reuters

Série na úrovni Anglie s Wallabies

Owen Farrell nastřílel 20 bodů, aby dovedl Anglii do brzkého vedení a udržel ji daleko od silného australského střetnutí, aby vyrovnal sérii na tři zápasy 1:1 sobotní výhrou 25:17 v Brisbane.

Owen Farrell z Anglie se připravuje na přestup

Owen Farrell

První pokus Billyho Vunipoly a čtyři penalty zvýšily Anglii ve 32. minutě na 19:0 a další dvě hody Farrella ve druhém poločase se ukázaly jako dostatečné k tomu, aby sérii posunuly k rozhodujícímu závěru na kriketovém hřišti v Sydney příští sobotu.

Austrálie, která ve svém úvodním zápase minulý týden vyhrála 30:28, udělala dva pokusy přes Tanielu Topo a Samu Kerifi na obou stranách prvního poločasu, ale nedokázala prodloužit svou 10-zápasovou vítěznou sérii v Lang Parku.

Anglický trenér Eddie Jones se dostal do titulků tím, že vybral do své obrany tři začínající hráče, ale byli to ostřílení veteráni jeho skupiny a téměř neomylná bota Pharrella, která vyhrála.

– Reuters

Alker v soutěži v Senior Players Championship

Jerry Kelly trefil 5 pod 65 a remizoval Alexe Seca po třech kolech Bridgestone Senior Players Championship v Akronu v Ohiu.

Novozélandský golfista Stephen Elker

Stephen Elker

Kelly poslal šest ptáků a jednoho ducha na svůj hvězdný běh, zatímco Čejka zastřelil 67 ve Firestone Country Club na jih. Oba muži jsou devítiletí do 201 let a v neděli nastoupí do finále.

„Nesnažím se moc dělat se svými železnými broky, jen se pořádně podívat,“ řekl Kelly o svém turné. „A pak byla dnes raketa lepší, odvedla dobrý výkon. Jen třikrát venku… ale celkově to bylo docela hladké.“

READ  Arina Sabalenková se mstí svému rivalovi Swaticovi v madridském finále poté, co prohrála Stuttgart

Sieka, Němec narozený v České republice, zakončil ozdobou se čtyřmi ptačími zpěvy na posledních pěti jamkách. Celkem měl šest ptáků a tři duchy.

„Je skvělé skončit silný,“ řekl Sigka. „Hrál jsem opravdu dobře celý den, ale byl to špatný začátek, udělal jsem dva hloupé duchy. Měl jsem spoustu dobrých šancí a nedokázal jsem vystřelit skvělé střely. Je to frustrující.“

Obhájce titulu Steve Stricker a Novozélanďan Stephen Alker (69) jsou se dvěma ranami dozadu na děleném třetím místě.

Van Gisbergen nadále vítězí

Shane van Gisbergen se vrátil do kruhu vítězů předjetím just-in-time, aby získal vítězství v úvodním závodě Supercars na 250 km v Townsville.

Shane van Gisbergen, Albert Park Circuit, Melbourne 2022.

Red Bull si připsal své deváté vítězství v Townsville, desáté v sezóně a 64. v kariéře poté, co přepracoval Willa Davisona pozdě v tom, co se ukázalo být působivým úvodním zápasem Townsville 500.

Davison van Giesbergen jel se 17 sekundovým zpožděním, dokud šampion Supercars nezačal kosit dvojnásobného vítěze v Bathurstu po jeho druhé zastávce v boxech.

Týmový kolega ze Shell Fordu Anton de Pasquale z Davisonu skončil šestý, což znamená, že Van Gisbergen otevřel svůj náskok v sérii na 262 bodů před druhým dnem závodu na 250 km.

Van Aert upevňuje vedení v bodovacím žebříčku Tour de France

Wout van Aert upevnil svůj bodový náskok na Tour de France působivou pozdní rychlostí a vyhrál osmou etapu největšího cyklistického závodu, 186,3 km dlouhého horského treku z Dole do Lausanne přes švýcarské hranice.

Belgičan získal své druhé etapové vítězství v této verzi rychlým redukovaným sprintem na vrcholu Cote du Stade Olympique s úsilím 4,8 km s průměrným sklonem 4,6 %.

Držitel zeleného trikotu Van Aert, nyní 115 bodů před Nizozemcem Fabiem Jacobsenem, porazil Australana Michaela Matthewse poté, co zahájil svůj sprint před 200 metry.

Tadej Pogacar skončil třetí a udržel si svůj kapitánský žlutý trikot a získal čtyřsekundový bonus.

Pogacar byl zapojen do raného hromadného nahromadění, které postavilo dvojnásobného vicemistra Naira Quintanu, dvojnásobného vicemistra Romaina Bardeta a francouzského kolegu Davida Gaudu, stejně jako šampiona z roku 2018 Gerainta Thomase, na zem – nebo na trávu. . zbavit se.

READ  Generální řediteli pro Stanley Cup, kanadský obsah a další týdenní sporty

Zdálo se, že nikdo z nich nebyl zraněn.

Devátá etapa je 192,9 km dlouhý horský trek z Eagle ve Švýcarsku do Chatel ve Francii.

– Reuters

Verstappen zajišťuje tyč v hlavní dráze

Lídr šampionátu formule 1 Max Verstappen porazil své nepřátelské rivaly z Ferrari, vyhrál závod ve sprintu a postavil Red Bull do čela Velké ceny Rakouska na domácím okruhu svého týmu.

Pilot Red Bullu Max Verstappen v Miami.

Max Verstappen

Charles Leclerc z Ferrari se po druhé polovině seřadí s nizozemským jezdcem v první řadě se Španělem Carlosem Sainzem, vítězem Velké ceny Británie, který skončil třetí.

Vítězství na Red Bullu prodloužilo Verstappenův náskok v šampionátu na 38 bodů před týmovým kolegou Sergio Pérezem, který skončil pátý po startu ze 13. místa. Leclerc zaostává o šest bodů.

George Russell z Mercedesu skončil čtvrtý, zatímco jeho kolega sedminásobný mistr světa Lewis Hamilton skončil o bod osmý.

Esteban Ocon v Alpine skončil šestý, Francouz zastavil na trati po šachovnicovém praporku a Kevin Magnussen byl za Haase sedmý.

Sprint sprint označuje nejlepších osm, přičemž vítěz bere osm.

– Reuters

Porážka Indie v sérii T20

Indický krejčí Bovneshwar Kumar se trefil třikrát, když mu v sobotu ve dvacítce v Edgbastonu pomohla 49 hod za sekundu přelstít Anglii 49 hodů za sekundu, když v sérii v Edgbastonu získal nenahraditelné vedení 2:0.

Buffenechoir (3-15) otřásl Anglií na začátku jejich snahy dosáhnout 171, vyčistil Jasona Roye prvním míčem a poté spoluhráče a kapitána Anglie Jose Butlera, než Josefindra Chahal (2-10) vypálila dva rány a opustila dům. Strana bojuje na 55-5.

Moeen Ali (35) a David Wylie (33) udrželi Anglii nad vodou pomocí zábavných hlaviček, ale vlna branek znamenala, že byli vrženi za 121 v 17 krocích.

Rohit Sharma (kapitán) Bats Indie.

Rohit Sharma

Dříve se indický odvážný nový přístup ke kriketu T20 vrátil poté, co byli nasazeni na pálku, když Rohit Sharma a Rishabh Pant uvízli v útoku Anglie hned od začátku a v přesilovce nasbírali 61 přihrávek.

Toto rané tempo však zastavil mírotvorec Richard Gleeson (3-15), který poprvé propukl ve snu tím, že získal cenné skalpy pro Rohita (31) a Virat Kohli (1) a Panta (26) ve čtyřech- míčový prostor.

READ  Veronika Rajek Čistá hodnota: Kolik peněz vydělává modelka a sportovní fanynka?

Suryakumar Yadav (15) a Hardik Pandya (12) také odešli předčasně, oba podlehli Chrisu Jordanovi (4-27), protože Anglie se výrazně zotavila, než 29 míčů 46 od Ravindry Jadeji pomohl Indii dokončit zápas impozantním výsledkem 170-8.

– Reuters

Francie porazila Brave Blossoms

Francie dosáhla svého cíle vyhrát dvě testovací série nad Japonskem tím, že poskytla testovací jízdu několika svým okrajovým hráčům, trenéru Fabienovi Gallettimu, po jeho těsném 20-15 sekundovém vítězství v testech v Tokiu v sobotu.

2020 Guinness Six Nations, 3. kolo, Principality Stadium, Cardiff, Wales, Spojené království 22/2/2020 Hlavní trenér Wales vs. Francie Fabian Galcio © Povinný kredit  © INPHO / James Crombie

Trenér Fabian Galthey.
obrázek: © INPHO 2020

Francie nechala mnoho svých klíčových hráčů, včetně nejlepšího hráče světa Antoina Duponta, doma ve svých zápasech v Japonsku a v obou testech se musela probojovat k vítězství.

„Cílem tohoto týmu bylo vyhrát zápasy, které jsme odehráli v programu, a to se nám povedlo. To bylo pro nás, tým, důležité. Pokud jsme vzali mladé hráče na turné s ohledem na vývoj, museli jsme se jim podaří dostat je na takovou úroveň výkonu a že to je důvod k dosažení cíle.“

Francie vyhrála první test na Aichi 42-23, ale až po silném představení ve druhé polovině, zatímco ve druhém sobotním testu turisté triumfovali 10 minut před časem a pokračovali s trochou štěstí, protože Japonsko promarnilo šanci na vítězství. blízko konce

„Bylo to velmi těžké utkání, jak to všichni vidí, s návratem po prvním poločase, kdy jsme zaostávali o osm bodů,“ řekl Galthey.

„Také to bylo poprvé v této sezóně, co jsme byli pozadu před přestávkou a těsně před přestávkou jsme to zkusili.

„Máme mladý tým a bylo zajímavé sledovat, jak zareagovali. A pak ve druhém poločase zareagovali a dali gól. Ve druhém poločase je spousta pozitivních věcí, které nám umožnily tento zápas vyhrát.“

Francie pořádá příští rok mistrovství světa a nyní se těší na listopadové testy doma proti mistrům světa Austrálii a Jihoafrické republice v Marseille.