Švýcarsko vyhrálo Česko po prohře

Poslední úvodní zápas pro tyto dva týmy byl velký, skončili třetí ve skupině B a oba museli dát všechno do hry, ale jen jeden skončil s výhrou. Česko bylo v tomto utkání od začátku do konce dominantnějším soupeřem. Viděli, že se věci ve druhé třetině rozpadly, ale našli cestu zpět k vítězství 4-2. Třetí místo v B divizia zakončit úvodní kolo s bilancí 2-0-1-1.

Pro Švýcary je zklamání slovo, které se o prohrách používá lehce, ale je to těžké. Češi je deklasovali ve všech aspektech hry kromě brankářské. Pozoruhodné vítězství proti Norsku, které vidělo jejich útok, bylo v tomto zápase proti velké a fyzické české straně klíčové, a mohli udělat jen málo. Byla to brutální první třetina plná významných střídačů, které vedly k vysoce rizikovým šancím na skórování a trávili příliš mnoho času ve vlastní zóně za stavu 2:0. Ve druhém se do nich vrátila nějaká životní jiskra, vyčistili některé chyby, kterých se dopustili v prvním, a hru postavili s relativně malým počtem. Méně než působivé góly. Sice se ve třetině všechno sesypalo, ale ty chyby v obraně a neútočení je stály zápas.

Alessio Beglieri to všechno nezvládne

Alessio Beglieri byl v tomto zápase pro Švýcary hvězdou, udržoval je ve hře za každou cenu díky absenci ofenzivy, kterou jeho tým dokázal vygenerovat. Během zápasu Švýcarsko vstřelilo v prvním poločase dvě branky. Ve druhém poločase spoléhali na solidní výkon, který nebyl zodpovědný za dva góly proti Beglieri. Bohužel se to ke konci hry začalo hroutit. Nedostatek útočné výkonnosti týmu však způsobil, že pro ně bylo výzvou vrátit se zpět na hřiště. Beglieri čelil 35 střelám a připustil jen čtyři ztráty; To zahrnovalo několik velkých obratů, které vedly k nájezdům podivných mužů nebo zhroucení obrany v jejich zóně, některé dokázal zastavit, některé ne.

READ  Nejbohatší lidé v ČR (26. září 2023)

Beglieri byl na turnaji vynikajícím hráčem Švýcarska; Mnozí byli šokováni jeho úrovní hry a schopností udržet svůj tým ve hrách. Skončil s bilancí 1-2-0 ve třech ze čtyř letos poté, co viděl v minulé sezóně jen jeden zápas. Kromě ztraceného výkonu to ani trochu neovlivňuje jeho statistiky; Místo toho vypráví druhou stranu příběhu s touto švýcarskou skupinou. Hru dokončil s 0,886 procenta záchrany (SV %), čímž se dostal do prvních kol s 0,905 SV % a průměrem 2,36 gólu (GAA).

Zločin umlčený Čechy

Prohra 4-2 nevypráví celý příběh, pokud se na hru nepodíváte a nepodíváte se na shrnutí; Hra byla po celou dobu jednostranná. Švýcarsko bylo přestříleno 35:19, což byla jejich nejvyšší trefa ve třetí třetině, kdy prohráli nerozhodně 2:2. V první třetině měli pět střel na síti, ve druhé pouze čtyři střely na síti, z toho dvě šly dovnitř. Česko bylo všude kolem Švýcarů, zastavovalo potenciální spěchy, agresivně rozehrávalo hry a rozbíjelo jakoukoli přihrávku, která mu přišla do cesty. jejich cesta. Švýcaři prakticky okamžitě rozehráli hru fyzičkou a defenzivním schématem Čechů, zejména při přesilovce, a ani v jedné z šancí se nedokázali prosadit.

Rodwin Dionisio V dnešním utkání sehrál důležitou roli, asistoval u obou švýcarských gólů, přestože odehrál jen osm minut v jedné třetině. Není žádným tajemstvím, že švýcarský tým na něj hodně spoléhá, ​​zvláště když potřebuje Leona Fischela. Dionisiova brilantní manipulace s pukem a výjimečné bruslařské schopnosti z něj dělají nejlepšího obránce švýcarského týmu. Bez něj by byli v mnohem horší pozici.

Zámek péče s pg

Obraty byly pro Švýcary v této hře brutální, navzdory jejich šancím a Beglierimu, který dělal vše, co mohl, aby je udržel ve hře. Hlavní trenér Marcel Jenni při vstupu do zápasu zdůraznil, že byl mimo, protože se dopustili pouze dvou penalt, ale zapomněl zdůraznit důležitost držení puku. Nejen, že obraty dostaly Beglieriho navrch, ale pomohly Čechům zůstat spíše ve švýcarském pásmu než na vlastní polovině.

READ  'Barter bride': Česká rozvědka v Carsingtonu

Fyzická zdatnost českých hráčů byla velkým faktorem v jejich schopnosti rozdělovat hry a zachycovat špatné přihrávky, což vedlo k několika velmi nebezpečným příležitostem ke skórování. Matyas Sabovalijev šel za Česko 12-2 a byl významným faktorem V prvních 40 minutách při vhazování využil svůj rám 6 stop-4 ve svůj prospěch, aby vyhrával souboje o puk a vytvářel si příležitosti před sítí. Kromě začátku a konce druhé třetiny, kdy Švýcaři hráli svůj nejlepší hokej, se v útočném pásmu nehýbal puk.

Nechme to za sebou a těšme se

Touto porážkou proti Česku skončí Švýcarsko čtvrté ve skupině a v úterý se ve čtvrtfinále utká se Švédskem. Švýcarsko by mělo hrát „A“ se Švédskem, v tomto utkání inkasovalo pouze čtyři branky a nedávno prohrálo s Finskem. Švýcaři nevyhráli čtvrtfinále od výhry 2:0 nad Švédskem v roce 2019 a v historii juniorů získali pouze jednu medaili, bronz ve Finsku v roce 1998.