Vracíme se do Česka na Tipsport Czech Ladies Open

Ladies European Tour (LED) se tento týden vrací do České republiky na Tipsport Czech Ladies Open, sedmý podnik osmitýdenního turnaje.

Royal Perun Golf Club pořádá turnaj čtvrtým rokem v řadě, když v posledních třech letech zvítězily Dánka Emilie Christine Pedersen, Thajka Athaya Didikul a česká amatérka Jana Melichová.

Pole 126 hráčů se tento týden utká ve formátu hry na 54 jamek, kde se bude hrát mezi 60 nejlepších profesionálů a nerozhodně po 36 jamkách.

Perun Golf Club, Česká republika: Pohled na 11. jamku s parem 3. Kredit: Tristan Jones/LED

Před domácím publikem bude hrát celá řada domácích favoritů, včetně vítězky LED z minulého týdne Kristiny Napoliové, která v neděli vyhrála svůj první LED titul na Amundi German Masters v Golf & Country Club Cediner See. Někdejší fotbalista AC Sparta Praha bude doufat, že na svůj nedávný úspěch bude doma pokračovat.

Klára Davidson Spilková skončila jako druhá nejlepší česká hráčka pro rok 2022 a vrátila se na druhé místo a doufala, že po svém druhém vítězství na KPMG Women’s Ireland získá svůj třetí titul na LET. Otevřeno loni. V Race to the Costa del Sol je čtvrtá a tento týden by se mohla posunout na nejvyšší příčku vítězstvím nebo druhým místem v závislosti na tom, jak si povede Španělka Ana Pelez Trivino. Mladá španělská hvězda skončila na 62 a efektivně se posunula za vedoucí Aditi Ashok.n.d Místo nebo lepší.

Vítězky LET Lisa Pettersson, Patricia Isabel Schmidt a Lily May Humphreys jsou také v Peru a v roce 2023 budou usilovat o další vítězství.

Kompletní seznam přihlášených do soutěže naleznete zde.

Sledujte všechny akce na @LETGolf Instagram A Cvrlikání a ženské European Tour Facebook A Síťové světlo – #RaiseOurGame #TCLO.

READ  Nově zvolený viceprezident Tchaj-wanu navštíví Českou republiku po cestě do USA