WTA Tour: Coco Gauffová postoupila v Dubaji do semifinále

24. února – Pátá nasazená Coco Gauffová vyhrála čtvrteční americké čtvrtfinále na turnaji Dubai Duty Free Tennis Championships, když ve Spojených arabských emirátech porazila Madison Keysovou 6:2, 7:5.

Gauffová zachránila jediný brejkbol, kterému čelila v 81minutovém zápase, a proměnila čtyři z pěti brejkových šancí.

Výsledek posunul Gauffa do semifinálového zápasu s nejvýše nasazeným Polákem Igou Swiatekem, úřadujícím šampionem French Open. Swiatek, který vstoupil do semifinále, když Češka Karolína Plíšková nemohla nastoupit kvůli virovému onemocnění, neprohrál více než jeden zápas v devíti z posledních 10 setů.

V dalším semifinále se zúčastní třetí nasazená Jessica Pegula z USA a Barbora Krejková z České republiky. Pegula vypadl ve čtvrtfinále, když se česká hráčka Karolina Mošová odhlásila kvůli zranění břicha. Krejčíková zezadu porazila druhou nasazenou Arynu Sabalenkovou z Běloruska 0-6, 7-6(2), 6-1.

Merida Open Akron

Nejlepší nasazená Magda Linetteová byla připravena postoupit do třetího setu, ale místo toho polská hráčka postoupila do čtvrtfinále v mexické Meridě, když Maďarka Bana Udvardyová musela odstoupit pro zranění kotníku.

Poslední aktualizace

Zobrazit 2 další příběhy

Linette vyhrála první set 6-0, ale prohrávala 5-2, když Udvardy musel zastavit. Udvardyová vedla, i když získala pouze 40 procent bodů z prvního podání (10 z 25) a nezískala žádný ze svých deseti bodů na podání.

Druhá nasazená Američanka Sloane Stephensová porazila ve druhém kole Ruskou Varvaru Grachevovou 5:7, 6:2, 7:6 (5) a Švédka Rebecca Petersonová porazila pátou nasazenou americkou hráčku Alici Parksovou 6:4. , 6-2. V posledním zápase čtvrtá nasazená Češka Kateřina Siniaková porazila Belgičanku Ysaline Bonaventure 6:0, 7:5.