outlookindia.com

1970-01-01T05: 30: 00 + 0530

READ  Česká republika porazila USA v semifinále Billie Jean King Cupu
-->

Bystris (Česká republika), 6. června (PTI) Indický golfista Diksha Dagar zde skončil na 9. místě v Amundi Czech Ladies Challenge.

Dvacetiletý Ind, který hrál na Ladies Italian Open, v poslední den vystřelil na posledních osm jamek čtyři ptáky. Deeksha, který je na zotavovací cestě z nemocného zad, absolvoval 74-73-70 ran v golfovém resortu Conopist.

Příští týden zamíří na skandinávské smíšené mistrovství spolu s dalšími indiány Dwesa Malik a Astha Madan.

Amantur Sara Kaus Goa, Amundi se stal prvním Čechem, který vyhrál sérii LED Access Series, jak to požadovala Czech Ladies Challenge. Byl prvním amatérem, který vyhrál událost LET / LETAS.

Kaus Goa, student univerzity v Texasu, vystřelil během třídenní bitvy 64-67-71 a nechal Ninu Bekovou na druhém místě osm ran.

Při svém prvním startu od návratu domů na letní dovolenou ukázal dominantní formu.

Ketskova je teprve druhým českým hráčem, který vyhrál LET / LETAS po vítězství Clary Špilkové v Lalla Merriam Cupu v roce 2017.

Kaus Goa má ještě jeden rok na studium v ​​USA a letos plánuje hrát LPGA Q-School.

Čtyři amatéři, včetně 15leté Clary Ciankovové, která vystřelila tři standardní kola na 73, 70 a 71, se umístila v první desítce a třetí místo obsadila amatérka Elena Colombo a Theresa Meleka a profesionální Verina Kimmy. . PTI Cor ATK ATK

Zřeknutí se odpovědnosti: – Tento příběh nebyl upraven zaměstnanci Outlooku a byl automaticky generován ze zdrojů zpravodajských agentur. Zdroj: PTI