Dobrý začátek Dveshy a Deekshy v České republice

Divon Malik, který ztratil pas 25. června (PTI) v Perunu (Česká republika) a dorazil do cíle, byl v prvním kole turnaje DipSport Czech Ladies Open bez boogie osmi jamkami a byl 2 pod.

2-Under a Bogie byli volní, ale Dixit Ducker prošel 12 jamkami, byl v Tide-16 s Divzou. Avšak třetí Ind, Astha Madan, měl těžký den s 11 přenosy a 83 kartami.

Lydia Hall (66) s 6letými Laurou Feunfstook, Isabel Poino a Lynette Litov dur Homslike do 5 let.

Na začátku týdne, který má stále šanci soutěžit na olympijských hrách v Tokiu, ztratil Kovit při check-inu pas, když opouštěl Stockholm po své poslední akci.

Po evropském turné dámy a vynikající podpoře indických konzulátů ve Stockholmu a České republice se Tvesa mohla dostat do Prahy, odkud je místo konání asi 40 km od Per ூன் n.

Dwesa musela jít do Prahy na základě zvláštního povolení a několika dopisů od LED a konzulátů.

Vítězství nebo umístění v top 3 nebo nějaké odvolání by mohlo pomoci Divze přistát na olympijském hřišti, druhý vstup s Aditi Ashokem a zajistit tak místo pro jeho druhé olympijské vystoupení. PTI COR BS BS