Erling Holland porazil Norsko Kypr, aby si udržel kvalifikační naděje naživu – Souhrn Euro 2024 |  Novinky z fotbalu

Erling Holland porazil Norsko Kypr, aby si udržel kvalifikační naděje naživu – Souhrn Euro 2024 | Novinky z fotbalu

Dvojité století Erlinga Hollanda pomáhá Norsku udržet kvalifikaci na Euro 2024 při životě výhrou 4:0 na Kypru; Albánie porazila Českou republiku a ovládla skupinu E; Turecko porazilo Chorvatsko na čele skupiny D

23:03, Spojené království, čtvrtek 12. října 2023

Erling Holland dvakrát skóroval za Norsko, když si udrželo své naděje na kvalifikaci Euro 2024 naživu výhrou 4:0 nad Kyprem.

Útočník Manchesteru City skóroval dvakrát rychle za sebou ve druhém poločase poté, co Alexander Zorloth vstřelil úvodní gól prvního poločasu. Fredrik Aursnes zaznamenal pozdní čtvrté místo.

Jinde ve skupině A, Španělsko Zavřel mezeru Skotsko S vítězstvím v Seville.

Skotsko si mohlo zajistit své místo ve finále bodem, ale Scott McTominay neměl přímý kop a pozdní pokus Alvara Moraty a vlastní gól Ryana Porteouse zpečetil výhru 2:0.

Albánie Skupina E ovládla vítězstvím 3:0 proti 10 republika Che.

Obraz:
Turecko vyhrálo 1:0 v Chorvatsku

Po 10 minutách poslal domácí do čela Jasir Asani a Češi vypadli ještě před poločasem poté, co byl Mojmír vyloučen na postranní čáru. Dowland Seferi pak vstřelil dva góly ve druhém poločase.

Polsko Vítězství 2:0 proti týmu a umístění na druhém místě ve skupině Faerské ostrovy. Sebastian Szymanski skóroval brzy a Adam Buksa skóroval vteřinu před hororem Ascham Faroes viděl červenou.

krocan Vrchol skupiny D po porážce Chorvatsko 1:0, jediný gól vstřelil Paris Albert Yilmaz.

Lotyšsko Výhra 2:0 a první body Arménie.

Ve skupině I, Bělorusko A Rumunsko Kosovo uhrálo bezbrankovou remízu, když porazilo Andorru 3:0.

READ  Nejbohatší lidé v ČR (22. ledna 2024)