Musa Essur střílel na cíl, když Slavia Praha zničila čelisti Teplic v České republice

Nigerijský mladík se rychle stal oblíbencem fanoušků ve Fortuna Areně.

Essur skóroval, když Slavia Praha ve středu večer v Aréně zničila hostující FK Teplice 6:0.

Hrdinou zápasu byl Stanislav Tikl, který vstřelil double, Esor vstřelil pátý gól dne za český tým.

Jeho gól padl v 64. minutě zápasu, než ho 12 minut před koncem vystřídal Daniel Villa.

Pro Essur to byl čtvrtý gól v této sezóně s Prahou v pouhých třech (3) zápasech této sezóny v lize.

Zúčastnil se také pěti (4 góly, 1 asistence) v posledních čtyřech zápasech ve všech soutěžích v Praze.

Esor je novou posilou Slavie Praha a ke klubu se připojil v zimním okně roku 2021.

Slavia Praha byla ten večer v pohodě i přes osm (8) změn oproti poslední výhře nad Brnem.

Tecl byl hrdinou dne poté, co vstřelil dva góly a inspiroval Prahu k celkovému vítězství na domácím hřišti.

Ondřej Linger, Matej Jurassic, Taras Kashrapa a Lukáš Provod byli další nejlepší střelci Slavie Praha toho večera.

Pro Pražany to byla čtvrtá výhra v řadě a s 15 body je vynáší do čela tabulky.

READ  Plavec z Northern Michigan University Ondrej Zach je dvakrát šestý na Nationals Open Water | Zprávy, sport, práce