Náhled: Česká republika U21 vs Německo U21 – Předpověď, týmové novinky, sestavy

Sports Mole hodnotí nedělní zápas mistrovství Evropy do 21 let mezi Českou republikou do 21 let a Německem do 21 let, včetně předpovědí, týmových novinek a možných sestav.

Obhájci titulu se budou snažit získat své první vítězství v turnaji Euro 2023 U21 Mistrovství ve druhém pokusu v neděli as Německo U21 potká Česká republika U21 Ve skupině C v Adjarabet Areně.

Jan SuchoparkNěmecký národní tým v úvodním kole porazila Anglie 2:0, zatímco Němci klopýtli proti 10 mužům z Izraele při remíze 1:1.

Náhled zápasu

© Reuters

Navzdory tomu, že Česká republika měla v prvním poločase svého úvodního zápasu proti Anglii pouze 26% držení míče, projevila známky života z protiútoku a považovala by se za smůlu, kdyby neskórovala do poločasu.

Tyto promarněné příležitosti se nakonec vrátí, aby kously mladé lvy Jacob Ramsey Česká republika po dvou minutách druhé půle v poklidu otevřela skóre a Česká republika do té doby nedokázala odpovědět Emile Smith Rowe Z těsné blízkosti v prodloužení přeměnil na dvojnásobný náskok Anglie.

I když si Češi mohou z tohoto střetnutí odnést mnoho pozitiv, předběžné pořadí skupiny C nedává pozitivní výsledek, protože Suchubařkův tým se již potácí na konci tabulky a bude poslán k odchodu ze skupinové fáze, pokud se kvalifikují. Utrpí zde porážku.

Little Lions se do finále kvalifikovali jen těsně poté, co těsně porazili Island, ale od té doby, co porazili své severské sousedy v prvním zápase, už šest zápasů nevyhráli a vstřelili přitom jen skromné ​​dva góly.

Na základě výkonu v prvním poločase proti Anglii je Česká republika na dobré cestě k ofenzivě, ale od roku 2011 se nedostala do vyřazovací fáze ME hráčů do 21 let a nyní čelí tvrdší zkoušce proti kontinentálním šampionům. .

READ  Lashinda Demusová byla Mezinárodním olympijským výborem povýšena na zlatou olympijskou medailistku 2012

Trenér Německa U21 Stefan Kuntz s Jonathanem Burckhardtem 27. března 2021© Reuters

Německo binární Youssoufa Moukoko A Gesik Ngankam O izraelském brankáři mohou mít noční můry Daniel Perec Po nějakou dobu, když šampioni Mistrovství Evropy UEFA do 21 let 2021 dominovali vybranému mládežnickému týmu od začátku do konce, ale nějakým způsobem se dostali jen o jeden bod zpět do pravidla.

V hektickém prvním poločase Moukoko neproměnil pokutový kop ve třetí minutě, než vstřelil izraelský míč Role překladatele A Německo Jan Aurel Pešek Do šesti minut od sebe, ale nápis byl zjevně na zdi pro Izrael, když Eden Karzev Ve 45. minutě byl vyloučen.

Není překvapením, že Německo strávilo většinu z druhých 45 táborů uvnitř izraelské poloviny Antonio De SalvoSrbská strana neměla žádné odpovědi pro odolnost Izraele a byla udělena druhá penalta od Ngankama, kterou zachránil neproniknutelný Peretz 10 minut před časem.

Di Salvo již svádí náročnou bitvu, aby zopakoval úspěch svého předchůdce Stefan KuntzAle vzhledem k jejich lepšímu disciplinárnímu rekordu je bod Německa momentálně dost dobrý na druhé místo ve skupině C, a to i přes remízu trojnásobných evropských šampionů.

Jedna výhra v posledních šesti zápasech na všech turnajích morálce také nepomáhá, ale Německo prohrálo pouze jedno z osmi utkání s Českou republikou na úrovni do 21 let, naposledy vítězství 2:0 na mistrovství světa. Skupinová fáze Euro 2017 díky gólům Max Mayer A Serge Gnabry.

Mistrovství Evropy U21 pro Českou republiku U21:

Sestava České republiky U21 (všechny soutěže):

Německé mistrovství U-21 pro mistrovství Evropy U-21:

Sestava Německa U21 (všechny soutěže):

Novinky týmu

Hráč Borussie Dortmund Youssoufa Moukoko slaví 22. října 2022 svůj pátý gól© Reuters

Pozitivní na porážce trenéra Suchoparka s Anglií je, že jeho tým nečelil žádným novým obavám ze zranění a že změny mohou být po slibné ukázce omezeny na minimum.

READ  Emma Raducano se utká s Teresou Martínkovou v debutu ve dvouhře Billie Jean King Cup | tenisové novinky

Vasil Kosig A Václav Čejk Ve druhém poločase byli staženi, ale útočné duo se přiblížilo k rozbití zálohy Lvů a mohlo si zde ukousnout druhé sousto.

Útočník však pět gólů Daniel Vela V závěrečné třetině může poskytnout aktivní pár nohou, zatímco Sparta Praha je chráněna Adam Karabek Při návratu do středu zálohy si může být jistý.

Stejně tak Německo vyvázlo z remízy s Izraelem bez újmy, ale Moukoko a Ngankam se stali oběťmi ohavného online rasistického zneužívání po čtvrtečním penaltovém rozstřelu.

Di Salvo byl „šokován a zklamán“ zneužíváním, ale nic nenasvědčuje tomu, že by se duo nedělního zápasu nezúčastnilo, a není pochyb o tom, že Moukoko si musí udržet své místo na hrotu útoku s útočníkem Brentfordu. Kevin Shady.

Ngankam tedy možná bude muset doufat, že místo toho začne zeširoka nebo v hlubší roli Denis HuseyinbasicTen by ale měl od prvního hvizdu pokračovat na pozici číslo 10.

Základní sestava české reprezentace do 21 let:
Garrus. Gabriel, Hranáč, Vitic, Ceddla; Karabek, Surf, Caloc; Jurská vila cossig

Základní sestava německého národního týmu U-21:
Atopolo. Vagnomann, Matrisiani, Bišek, Nitze; Krause, Kittle, Steeler; Hussein je nezbytný; Mokoko, Shadi

SM texty zelené pozadí

Říkáme: Česká republika U21 1-2 Německo U21

Euro 2023 už má předpoklady stát se opravdu nepředvídatelným turnajem a my bychom nedali přes Českou republiku, aby se jedna z jejich útočných her počítala proti německé obraně, navzdory jejich nedávným problémům, pokud jde o zakončovací šance.

Německo může v tomto ohledu sympatizovat, ale šampioni mohli snadno přijít s přesvědčivou výhrou proti Izraeli v jiný den a my očekáváme, že Di Salvovi muži napraví své chyby uprostřed týdne, zahájí opožděnou obhajobu titulu a vytáhnou další brzký odchod z turnaje. turnaj. Malí lvi.

READ  Kevin Ware Jr. a jeho zranění je všude

Chcete-li analyzovat data o nejpravděpodobnějších skóre, skóre a dalších pro tento zápas, klikněte prosím sem.

Nejdůležitější tip

Naši odborní partneři v Sporita.com Očekávají, že tento zápas vyhrají venku. klikněte zde Chcete-li zjistit, co dalšího od této hry očekávat, a získat více osvědčených fotbalových tipů.Výhra venku: data

ID:516909:1false2false3false:QQ:: z db desktop :LenBod:collect13537: