Nejlepších sedm hráčů ve dvouhře má nejnižší umístění, které vyhrálo Wimbledon

Tito hráči vytáhli jeden z nejlepších příběhů smolařů v historii sportu.

Wimbledon je významnou tenisovou událostí, která přitahuje diváky z celého světa svou bohatou historií a nelítostnou soutěživostí. Pojďme prozkoumat její zvyky, slavné události a trvalé kouzlo. Wimbledon, nejstarší tenisová soutěž, byla založena v roce 1877 a má bohatou historii plnou trvalých zvyků. Neposkvrněné travnaté kurty All England Clubu a požadavky na celobílé oblečení dodávají této akci eleganci a odlišnost, čímž se odlišuje od předchozích grandslamových soutěží.

Je všeobecně známo, že Wimbledon dodržuje stálé zvyky a osobité ceremonie. Přítomnost britské královské rodiny v královské lóži poskytuje nádech královské nádhery. Šampioni zvedají trofej před pozorným publikem na centrálním kurtu, ústředním místě turnaje. Tradiční jahoda a smetana, která každoročně potěší fanoušky, se stala spojenou s Wimbledonem. Tyto cenné tradice odlišují Wimbledon od jiných soutěží a přidávají mu na prestiži.

Wimbledon je tenisový turnaj, který se nepodobá žádnému jinému, protože dovedně spojuje tradici, historii a tvrdou soutěživost. Jedna z nejcennějších sportovních událostí si takovou pověst vysloužila díky své slavné minulosti, úžasným momentům a oddanosti zažitým tradicím.

Pojďme se podívat na nejníže umístěnou hráčku dvouhry, která vyhrála Wimbledon:

Markéta Vondroušová

S laskavým svolením: NPR

nezařazeno. v plamenech. nepředstavitelné. Markéta Vondroušová naštvala Ons Jabeurovou, aby vyhrála svůj první neporažený ženský singlový titul na centrkurtu, čímž sama sebe šokovala. 42. Čech, který si kdysi myslel, že hra na trávě je „nemožná“, letos v létě všechny překvapil. Navzdory tomu, že za dobu svého působení v All England Clubu vyhráli pouze jedno, jsou nyní ve hře o slavný Venus Rosewater Dish. Jejich potetovaná těla, která dále přispívají k jejich autenticitě, zprostředkovávají příběh o tom, kým jsou jako lidé.

Živý přenos indických sportů na koních nyní

Venus Williamsová

Venus Williamsová předvedla svůj velký potenciál a nedostižnou nadvládu ve Wimbledonu v roce 2005. Probojovala se turnajem díky svému silnému podání a neuvěřitelnému pohybu. Její soupeřky byly zmatené a kvůli jejímu intenzivnímu odhodlání a přesnému umístění střel nedokázaly držet krok. Vyhrála drtivé vítězství díky měkkosti úderů a neochvějnému soustředění. Dav byl uchvácen výkonem Venus, který předvedl její bezkonkurenční atletiku a znovu potvrdil její postavení tenisové velikány. Její vítězství na mistrovství ve Wimbledonu v roce 2005 bylo živým příkladem toho, jak skvělá může být na travnatých kurtech.

READ  Caroline Garcia a Borna Couric vyhráli první tituly v Cincinnati

Elena Andreevna Rybakina

S laskavým svolením: Elena Rybakina

Elena Andreevna Rybakina, rodačka z Kazachstánu, je ve světě tenisu známá. Prolomila bariéry a stanovila milníky na své cestě k tomu, aby se stala první kazašskou hráčkou, která pronikla do první desítky a dosáhla nejvyššího světového žebříčku v kariéře č. 3. V současné době zaujímá výsadní postavení současné jedničky ve dvouhře v Kazachstánu díky svým působivým schopnostem a neúnavné vůli. Na wimbledonském šampionátu v roce 2022 se Rybakina zapsala do historie tenisu tím, že se stala první osobou z Kazachstánu, která vyhrála velký turnaj, a upevnila své místo mezi sportovními legendami.

Maria Šarapovová

S laskavým svolením: Rafinérie 29

Maria Šarapovová na travnatých kurtech prokázala nesrovnatelné dovednosti během mistrovství ve Wimbledonu v roce 2007. Během soutěže se její hra vnucovala soupeři svými brutálními údery do terénu a neutuchající houževnatostí. Silné údery Šarapovové a přesné údery z její strany běžně staví soupeřky do zad. Její intenzivní soustředění a touha po vítězství byly patrné v každém střetnutí. Nakonec se prosadila Šarapovová a výhrou pozvedla vytouženou wimbledonskou trofej. Její mimořádný projev talentu a houževnatosti upevnil její pověst tenisové síly, se kterou je třeba počítat, a nenávratně změnila průběh soutěže.

Marion Bartoliová

Zdvořilost: Hlavně sport

Ohromující vzestup k triumfu Marion Bartoliové, která navždy změnila svět tenisu, se projevila během wimbledonského šampionátu v roce 2013. Od svých konkurentek se odlišovala mimořádným stylem hry a neochvějnou vytrvalostí. Bartoliová ukázala svou všestrannost a dominanci na travnatých kurtech rychlým, bleskovým pohybem a promyšlenou střelbou. Během celé soutěže bojovala o každý bod s neochvějnou přesností, projevovala neochvějné soustředění a nekompromisní přístup. Bartoliová výhrou ve Wimbledonu dokázala, že se její vytrvalost a dřina vyplatila. Vítězství upevnilo její pověst silné a šikovné hráčky, která vzdorovala očekáváním a získala si fanoušky po celém světě.

Garbin Muguruzaová

Tenisové umění Garbine Muguruzaové bylo k vidění na Wimbledonu 2017, když předvedla ohromující výkon, který ohromil diváky po celém světě. Její silné údery se rozléhaly po kurtu a její bezchybné postavení na kurtu přimělo soupeře k běhu. S každým shromážděním si fanoušky Muguruzaové získala neúnavná útočná strategie a promyšlený výběr střel. S obtížemi soutěže se vyrovnávala s grácií a záměrem, protože byla naplněna silnou vírou v sebe sama. Definitivní konec její velikosti nastal ve finále Wimbledonu, kde Muguruzaová předvedla svou neochvějnou energii a dominující zápas, aby vyhrála prestižní turnaj a zajistila si své místo v historii tenisu.

READ  Budíček na paralympiádě: Marc Arends bere Kanadě pátou zlatou medaili

Venus Williamsová trefila forhend Sereně Williamsové během třetího kola US Open (AP Photo/Adam Hunger)

Venus Williamsová dosáhla na wimbledonském šampionátu v roce 2007 nových výšin dokonalosti a předvedla své mimořádné schopnosti a bezkonkurenční dominanci. Soutěž ovládla, soupeřky byly zmatené a nedokázaly držet krok se svými rychlými nohami a dunivým podáním. Williamsová prokázala svou neochvějnou vůli a strategickou prozíravost obratným umístěním úderů a přechytračením svých protivníků. Její vítězství nebylo jen výhrou. Bylo to suverénní vítězství díky eleganci a plynulosti jejích úderů a také jejímu neochvějnému soustředění. Williamsová upevnila svůj status skvělé tenistky tím, že se prosadila na uctívaných travnatých dvorcích Wimbledonu. Dav byl oslněn, když sledoval vrchol fyzické dokonalosti.

Pro další aktualizace sledujte Khel Now FacebookA CvrlikáníA Instagram A připojte se k naší komunitě kabel.