Portugalsko vedlo skupinu v upuštění od sexu;  Španělsko předává Švýcarsko-Sports News, Firstpost

Portugalsko vedlo skupinu v upuštění od sexu; Španělsko předává Švýcarsko-Sports News, Firstpost

Joao Cancello a Gonzalo Guedes skórovali ve 33. a 38. minutě v Lisabonu, což Portugalsku zajistilo silný start vítězstvím 2:0.

Pablo Sarabis vstřelil jediný gól při vítězství Španělska nad Švýcarskem v UEFA Nations League. AP

Ženeva: Španělsko zaznamenalo ve čtvrtek první vítězství ve své kampani v Lize národů, když úvodní gól Pabla Srbska stačil na výhru 1:0 nad Švýcarskem.

Sarabia využila švýcarské chyby vzadu k vedení Luise Enriqueho v Ženevě a na utkání bez vyložených šancí to divákům stačilo.

Vítězství však přišlo poté, co Španělsko potřebovalo gól z 90. minuty, aby udrželo remízu 2:2 na hřišti České republiky poté, co Portugalsko na domácí půdě remizovalo 1:1. Minulý víkend.

Mezitím Cristiano Ronaldo skóroval dvakrát, když Švýcarsko prohrálo třetí zápas v řadě po porážce 2:0 s Českou republikou 2:1 proti Portugalsku.

Byla to jejich první zápasová porážka na domácí půdě po osmi letech, trvala 23 zápasů.

Španělsko je ve skupině A2 druhé, dva body za Portugalskem a Švýcarsko čtyři body za Českem.

„Myslím, že vyrovnanost zápasu byla velmi pozitivní a umožnila nám převzít zodpovědnost,“ řekl Louis Enrique. „Zasloužíme si vyhrát.“

Španělsko, které loni ve čtvrtfinále Eura 2020 porazilo Švýcarsko, potřebovalo penaltový rozstřel, a přestože je ve Španělsku dominantním týmem, zápas ještě zdaleka neskončil.

Gól Srbska přišel po chybě těžkého doteku Erreho Commerteho, vynuceného agresivním španělským tlakem, s uvolněným míčem, který zachytil Ferran Torres, než Marcos Lorende ve 13. minutě centroval za Sarabii.

Zdálo se, že ani jedna strana nepřidá další a největší šance Švýcarska přišla ve finále, když v 87. minutě Harris Seferovic prolomil ofsajdovou past a Unai Simon přispěchal, aby uzavřel skóre.

Seferovic ještě poslal míč zpět na Freel Embolo, ale ten byl 30 yardů daleko a zakončení se posunulo mimo.

READ  Prezidentovi poblahopřáli prezidenti Egypta a Česka

Cancello a Goodes posílají Portugalsko k vítězství nad Čechy

Lisabon: Portugalsko porazilo Česko dvěma góly během pěti minut a ve skupině A2 má dvoubodový náskok.

Vítězství bylo o dva body před Španělskem, které vyhrálo dva a remizovalo jeden z prvních tří zápasů.

„Odehráli jsme skvělý zápas,“ řekl Guedes. „Snažili se nás zrušit. To se jim povedlo. Chtěli jsme více gólů, ale bylo to důležité vítězství.“

Poté, co Španělsko porazilo Švýcarsko 1:0 v Ženevě, Česká republika zahájila úroveň soutěže se svými soupeři, ale byla odsunuta na třetí místo.

„Portugalsko ukázalo svou kvalitu,“ řekl český forvard Vaklav Žureka. „Vyměnili si dvě šance, které si vytvořili v prvním poločase. I já jsem mohl využít svou šanci ke skórování, ale chyběl mi přechod do horního rohu. Mrzí mě, že jsem nemohl týmu dále pomoci.“

Česká republika cestuje do Španělska v neděli, zatímco Portugalsko bude mít možnost rozšířit svou výhodu při hře ve Švýcarsku, což dá Fernandu Santosovi dvoutýdenní posilu.

Portugalsko muselo postoupit do play-off, aby se kvalifikovalo na mistrovství světa v Kataru, muselo porazit Turecko a severní Makedonii, aby se vyhnulo ostudnému výstupu.

Ale toto rozhodující vítězství přišlo po remíze 1:1 proti Španělsku, kdy Cristiano Ronaldo skóroval dvakrát a ve druhém zápase porazil Švýcarsko 4:0.

Cancello byl také ve výsledkové listině, vstřelil dva góly v několika zápasech po půlhodině proti obránci Manchesteru City Sexu.

Pocházelo z úžasné práce Bernarda Silvy, který se volně otočil doprava a našel v sobě svého městského spoluhráče, který vystřelil.

O pět minut později to byly dvě a Bernardo byl opět v jejím středu a proklouzl kolem Gintricha, který nashromáždil parádní zakončení před Jindřichem Staňkem.

READ  ECS Czech Republic, Prague, 2021 Match 34 VCC vs PCK Dream 11 Team Today

Čeští hráči vypadali v přestávce druhého poločasu nebezpečně a gól z toho mohl udělat zápas, ale Jureka ve stavu tři na dva mířil vedle.

Ronaldo přidal téměř třetinu za Portugalsko, ale Stonek svůj první pokus zachránil.

Přečtěte si všechny nejnovější zprávy, populární zprávy, kriketové zprávy, bollywoodské zprávy, indické zprávy a zprávy ze zábavy zde. Následuj nás Facebook, Cvrlikání A Instagram.