ROC proti Czech Republic Power Play 6-5 prodloužení

ROC již ovládl skupinu B. V utkání proti Česku je však důležité najít jejich vinu. Té mety dosáhli a vstřelili pět branek v pořadí. Přesilová hra Česka však byla mnohem lepší, Češka vyhrála 6:5 v prodloužení.

Ruský olympijský výbor při vstupu do hry vstřelil pouze tři branky, z toho jeden do prázdné branky, dohromady v předchozích dvou zápasech. Tentokrát našly síť hned v první třetině v nastavené hře. Vladimír Takačijov Výstřel z obličeje Šimon Hrobeck ROC se ujme vedení 1:0.

Tomáš Kundratech Vyrovnal o osm minut později v české přesilovce. Postavil před sebe pěknou obrazovku Ivan Fedotov Pakka jsem nikdy neviděl. Byl to první přesilovkový gól českých hráčů na turnaji.

Utkání začalo ve druhé třetině za stavu 4 na 4, ale nic nepřišlo ani na jedné straně. Největší šance ROC se naskytla během osmi minut, Hrubec ale cihlovou zeď odmítl Michail Grigorenko A žádná odolnost před webem.

uprostřed času, Jiří Smajkal To dalo ROC další příležitost přesilovky a vyzvalo k hákování. Vladimír Sopotka Do konce úvodní přesilové hry zbývá asi minuta a bude zavolán Hooking, čímž získá ROC výhodu dvou mužů na téměř celou minutu. Hrubec měl výborné bodové uložení Sergej Plotinkov Ve slotu 5 na 3. Jedna z jeho nejlepších her. Čech byl silný během deficitu dvou osob, ale ROC byl neúprosný Nikita Nestorov Zbytek přesilovky si připsal jednorázovka z blízkosti modré čáry. Tím skončila série přesilovek 0-10 ROC.

Krátce před koncem druhé třetiny Dmitrij Voronkov, který předvedl vynikající fyzickou hru, byl zasažen do hlavy. V mezinárodních sportech to byl automatický trest za zápas a pak Voronkův den skončil. Ukázalo se, že to byla penalta, která změnila hru. David Crazy Využití pětiminutové přesilové hry. Roman Servanga I ve hře 2-2 se s Krejčím spojil dobrý šev. O minutu později, Michael Špaček Z mezikruží se trefil fackovací ranou a poslal tak do závěrečné přestávky první vedení českých hráčů v utkání.

READ  V 16. kole Euro 2020 se Spojené království spolu s Českou republikou umístilo na místě Chorvatska

Krátce po vypršení 5minutového Majoru si čeští hráči udrží tempo při hře 5 na 5. Lucas Clock zajistil Čechům vedení 4:2 perfektní střelou přes provoz.

ROC však nezmizí snadno. o 36 sekund později, Gril Semjonov Byl před sítí a znovu kombinoval odražený míč, aby přivedl Rusy zpět do branky. O tři minuty později, Arseni Kritsuk Dying vzdal důležitý zápas ve třetí třetině.

O minutu později se R.O.C. Andrej Čibisov Opět bude ROC těžit ze zbývajících 12 minut. Po 35 sekundách však Češka na gól Fedotova odpověděla znovu. Thomas Haika Fedotov vyrovnal na 5:5 v ostrém úhlu, který měl přestat.

Vzhledem k tomu, že ani jeden tým ve zbytku sezóny neskóroval, došlo by v prodloužení k náhlé smrti. Pro připomenutí, prodloužení v týmové hře se bude hrát 5 minut 3 na 3 a v případě potřeby můžete jít do rozstřelu.

V polovině přesčasů, Alexandr Nikišin Povolán k řezu. V české Power Play se trefil už třikrát. Počtvrté však bude okouzlující Libor Šulák Remíza proti ROC skončila momentkou z přední části sítě, která posílila velké vítězství a sebevědomí České republiky.

Klikněte Tady Pro zobrazení všech statistik vítězství České republiky nad ROC klikněte zde Tady Opakujte celou akci od začátku do konce.