Sports Digest: Maine Celtics vyhráli své domácí finále střelou v poslední sekundě

Basketball

Chris Clemons se potopil o 3 body, zbývalo 0,5 sekundy, aby Maine Celtics vyhráli 110:107 nad Fort Wayne Mad Ants v jejich posledním domácím zápase sezóny v neděli odpoledne.

Clemons vedl Celtics s 22 body. Joanne Morgan zaznamenala 20 bodů a měla 11 doskoků, Matt Ryan nastřílel 17 a Denzel Washington skončil s 15 body, sedmi doskoky a sedmi asistencemi.

Nate Hinton nastřílel za Fort Wayne 35 bodů.

hokej

ECHL: Matthew Santos a Patrick Shea dvakrát skórovali a dovedli Maine Mariners k vítězství 6-4 nad Newfoundland Growlers v Cross Insurance Arena.

Santos, který v sobotu večer vypadl z pětibodového zápasu, otevřel skóre v nedělním utkání pouhými 2:38. Pak se Shea a Santos trefili o pouhých 39 sekund v poslední minutě prvního poločasu a zvýšili na 3:0.

Maine upevnilo své vedení na 6:0 po dvou kouzlech na Keeltyho góly od Jerryho Lyona, Alexe Keela a Shea. Jerry Lyon vstřelil vzácnou branku už druhý zápas v řadě.

Závody aut

Formule jedna: Šampion série Max Verstappen předjel Charlese Leclerca od konce Grand Prix v Saúdské Arábii o tři kola a připsal si první vítězství v sezóně a 21. místo v kariéře.

Závod se konal za světla dva dny po útoku rebelů Houthi v Jemenu na nedaleké skladiště ropy.

Leclerc usiloval o postupné vítězství poté, co minulou neděli vyhrál úvodní zápas v Bahrajnu z pole position, ale Verstappen ho předjel ve 47. kole z 50. Carlos Sainz Jr. skončil třetí, zatímco sedminásobný šampion F1 Lewis Hamilton dokázal jedno. Pouze na 10. místě po startu z 15. místa.

golf

evropské turné: Skot Ewen Ferguson měl na posledních třech jamkách orla a ptáka, aby si zajistil vítězství v Qatar Masters.

Fergusonovo 70násobné odstavení ho vedlo k šampionátu 7 pod 281 – o jednu ránu před Chase Hannahem.

READ  Stát se „úžasným“ mistrem světa v rozparovači dračích lodí

Tenis

Otevření MIMI: Pátá nasazená Paula Padusaová postoupila do čtvrtého kola porážkou Julie Putincevové.

Padusa se dále utká s Lindou Frohvertovou, 16letou Češkou, která na Miami Open předstihla trojnásobnou vítězku Victorii Azarenkovou. Fruhvirtová postoupila 6-2, 3-0, když Azarenková – jediná bývalá šampionka, která zůstala nerozhodně – odstoupila.

Do čtvrtého kola se dostala i Američanka Jessica Pegulaová.

Na mužské frontě měl Nick Kyrgios 24 vítězů oproti 12 nekompulzivním faulům a potřeboval pouhých 61 minut na to, aby porazil 31. nasazeného Fabia Fogniniho 6-2 6-4. Ve všech svých pěti zápasech na turnaji došel v Miami do čtvrtého kola.

Č. 6, Casper Rudd měl malé potíže porazit č. 30 Alexandra Bublika, 6-3, 6-2. Nasazená desítka Cameron Norrie promarnila sedm zápasových bodů, než se konečně dotkla Huga Gastona ve dvou setech.

Pro resetování hesla použijte níže uvedený formulář. Když odešlete e-mail na svůj účet, zašleme vám e-mail s kódem pro resetování.